İçeriğe geç

Mazars Denge Ekip!

Greenpeace sonrası, daha öncesinde staj yapmış olduğum Mazars Denge SMMM A.Ş. ekibine dahil oldum. Zor bir dahil oluş süreciydi, bilenler bilir, bu süreç içerisinde çok huzursuz hissetmiştim.

Neyse! Artık ekipteydim, hızlıca devraldığım işimde beni bekleyen büyük bir iş yükü vardı. Deyim yerindeyse; sudan çıkmış balığa dönmüştüm. Ama ekibim sağlam! Hızlı bir iş devri olmasına rağmen, topu yere düşürmeden var gücümüzle işleri rayına oturttuk.

Düzenimizi kurduk, alışma süreci hiç yaşamadan kocaman bir ekipte yerimi buldum ve ekip arkadaşlarımla birlikte öğle yemekleri;çay kahve molaları derken sosyalleştik. Eskiden de tanıdığım arkadaşlarımla birlikte güzel bir ortam oluşturduk. İşler ne kadar yoğun olursa olsun(Bilirsiniz, bu tarz dışarıdan hizmet sağlayan firmalar çok yoğun olur.) yüzümüz hep güldü, sonra bu gülücükler arttı ve yöneticimin çok güzel gülen bir kızı oldu.(Umarım her zaman gülücükler saçar.)

Tabi bu süreçte, başka bir ekip yöneticisiyle çalışmaya başladım. ” Burada ısınma süreci yok!! Direk adapte oluyorsunuz!! ”. Bizim ekip yine mükemmeldi. Aile sıcaklığında konuşmalar, sosyalleşmeler; kimse kötü hissedemez.

Hele ki ben! Sabahları ofise bisikletle gidip gelirken, ofiste kahvemi yudumlayıp, mükemmel sabah kahvaltıları yaparken mutsuz hissetmek de ne demek!

Ama öyle bir an geldi ki, ”Mazars mı? Hayallerim mi?” sorusuyla karşılaşmak durumunda kaldım. Her zaman olduğu gibi hayallerimi seçerek, projem için ekibimden ayrılmak zorunda kaldım.

Bu süreç içerisinde varsa kırdığım kişiler; umarım beni affederler.

Yöneticim çocuğunun oyuncağını hediye eder, bense o sırada E.I yı kızdırmakla meşgulümdür.
Yöneticim çocuğunun oyuncağını hediye eder, bense o sırada E.I yı kızdırmakla meşgulümdür.
Tarih:İş Hayatı

39 Yorum

 1. Одновременно с этим существует и другая сторона формирования и организации высказывания.

 2. Takipçi satın al hemen en ucuz takipçi satın al türk takipçi ve beğeni paketi satın al!

 3. I am grateful to you for this beautiful content. I have included the content in my favorites list and will always wait for your new blog posts.

 4. I am grateful to you for this beautiful content. I have included the content in my favorites list and will always wait for your new blog posts.

 5. I am grateful to you for this beautiful content. I have included the content in my favorites list and will always wait for your new blog posts.

 6. I am grateful to you for this beautiful content. I have included the content in my favorites list and will always wait for your new blog posts.

 7. I am grateful to you for this beautiful content. I have included the content in my favorites list and will always wait for your new blog posts.

 8. I am grateful to you for this beautiful content. I have included the content in my favorites list and will always wait for your new blog posts.

 9. Sosyal medya bloğu ve güncel sosyal medya gelişmelerini buradan takip edebilirsin!

 10. Tiktok 100 takipçi paketi en uygun fiyata tiktok 100 takipçi siparişini oluştur ve hemen şifresiz tiktok 100 takipçi satın alın!

 11. Sosyal medya danışmanları hizmetiyle sosyal medya danışmanı tutun ve sayfalarınızı, sosyal medya hesaplarınızı en etkili şekilde yükseltme ve ilerletmenin keyfini sürün!

 12. Tiktok takipçi satın al! Ucuz tiktok takipçi sayfamızdan hemen en uygun fiyata ucuz tiktok takipçi satın al!

 13. Instagram takipçi satın alma avantajlarından yararlanmak için en uygun fiyata ve ucuz fiyata takipçi satın al!

 14. Kendini iyi hissetmen için instagram takipçi satın alabilirsin.

  Tam kapanmaya özel indirim sağlayan ve tüm servislerinde %15 indirimi müşterilerine tanıyan takipcisanati.com ile büyük kitlelere kısa sürede ulaşabilirsin. Dünyanın her yerinden en ucuz paketleri sizlere tedarik eden panelimiz 7-24 anlık işlem garantisi vermektedir. Dünyanın en iyi takipçi satın al firmasıyla sende bir adım ileriye yürü!

 15. Kendini iyi hissetmen için instagram takipçi satın alabilirsin.

  Tam kapanmaya özel indirim sağlayan ve tüm servislerinde %15 indirimi müşterilerine tanıyan takipcisanati.com ile büyük kitlelere kısa sürede ulaşabilirsin. Dünyanın her yerinden en ucuz paketleri sizlere tedarik eden panelimiz 7-24 anlık işlem garantisi vermektedir. Dünyanın en iyi takipçi satın al firmasıyla sende bir adım ileriye yürü!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir